Ajax-loader

Cara Hunter könyvei a rukkolán


Cara Hunter - Close ​to Home
SOMEONE ​TOOK DAISY MASON... _SOMEONE YOU KNOW._ The RICHARD AND JUDY BOOK CLUB pick everyone is raving about, this pulse-pounding thriller about the search for a missing child is perfect for fans of THE COUPLE NEXT DOOR. HOW CAN A CHILD GO MISSING WITHOUT A TRACE? Last night, eight-year-old Daisy Mason disappeared from a family party. No one in the quiet suburban street saw anything - or at least that's what they're saying. DI Adam Fawley is trying to keep an open mind. But he knows the nine times out of ten, it's someone the victim knew. That means someone is lying... And that Daisy's time is running out. Introducing DI Fawley and his team of Oxford detectives, and a Richard and Judy Book Club pick for Spring 2018, CLOSE TO HOME is the new crime thriller series to get addicted to.

Cara Hunter - In ​The Dark
DO ​YOU KNOW WHAT THEY'RE HIDING IN THE HOUSE NEXT DOOR? A woman and child are found locked in a basement room, barely alive. No one knows who they are - the woman can't speak, and there are no missing persons reports that match their profile. The elderly man who owns the house claims he has never seen them before. The inhabitants of the quiet Oxford street are in shock. How could this happen right under their noses? But DI Adam Fawley knows that nothing is impossible. And that no one is as innocent as they seem . . .

Cara Hunter - No ​Way Out
DID ​YOU SEE ANYTHING ON THE NIGHT THE ESMOND FAMILY WERE MURDERED? From the author of CLOSE TO HOME and IN THE DARK comes the third pulse-pounding DI Fawley crime thriller. It's one of the most disturbing cases DI Fawley has ever worked. The Christmas holidays, and two children have just been pulled from the wreckage of their burning home in North Oxford. The toddler is dead, and his brother is soon fighting for his life. Why were they left in the house alone? Where is their mother, and why is their father not answering his phone? Then new evidence is discovered, and DI Fawley's worst nightmare comes true. Because this fire wasn't an accident. It was murder.

Cara Hunter - Sötétben
Tudod, ​mit rejtegetnek a szomszéd házban? Az EGY KÖZELI ISMERŐS című, óriási bestseller szerzőjétől. Egy félholt nőt és egy gyereket találnak egy alagsori szobába zárva. Senki se tudja, kik ők - a nő nem tud beszélni, és nem jelentették be olyan személyek eltűnését, akiknek a személyleírása illik rájuk. A ház tulajdonosa egy idős férfi, aki azt állítja, még sosem látta őket. Oxford csendes város. A környékbeliek nem értik, hogyan történhetett meg mindez az orruk előtt. De Adam Fawley detektívfelügyelő tudja, hogy semmi nem lehetetlen. És senki nem olyan ártatlan, mint amilyennek látszik... A Sötétben egy új detektívsorozat második darabja, mely lázban tartja a brit krimiolvasókat. Az Egy közeli ismerős sikert sikerre halmoz, a széria új kötete pedig megjelenése óta előkelő helyen szerepel Anglia sikerlistáin. Cara Hunter az angliai Oxfordban él a férjével és a macskáival. Gyerekkora óta szenvedélyes krimirajongó. "Rafinált és különlegesen összetett történet." - Jane Corry "Kiborító és furfangos... muszáj elolvasnod!" - Shari Lapena "Hitchcock legjobb pillanataira emlékeztet: szélsebesen bucskázunk egyik csavarból a másikba." - Daily Mail

Cara Hunter - Egy ​közeli ismerős
Hogyan ​tűnhet el egy gyerek nyom nélkül? A nyolcéves kislány, Daisy Mason eltűnik egy egyszerű családi vacsoráról. A csendes kertvárosban senki nem látott semmit - legalábbis ezt mondja mindenki. Adam Fawley detektív ugyanakkor tudja, hogy tíz ilyen esetből kilencben csak olyan ember lehet a tettes, akit az áldozat ismert. Vagyis valaki hazudik. Az óra ketyeg, könnyen kifuthatnak az időből... Az Egy közeli ismerős egy új detektívsorozat első darabja, mely lázban tartja a brit krimiolvasókat és megjelenése óta előkelő helyen szerepel Anglia minden sikerlistáján. "Cara Hunter máris úgy ír, mint egy profi. Imádnivaló tempó, egyre csak emelkedő feszültség"- The Times "Magával ránt a rejtély, Hunter hagyja, hadd találgass - az utolsó oldalig " - Daily Express "Az egyik legjobb thriller, amit valaha olvastam" - Kathryn Croft

Kollekciók