Saláta / #485
2023. október 1-től megszűnik a könyvcsere a Rukkolán
Sokak számára bizonyára fájó döntést kellett meghoznunk: a rukkola.hu 11 év és közel 480 ezer átvett könyv után 2023. október 1-től megszünteti a könyvcsere lehetőségét és az oldal online könyvesboltként működik tovább.
Az elkövetkező 30 napban még lehetőségetek lesz a cserére, de azt javasoljuk, hogy minden lehetséges könyvet vegyetek át és az eladásra szánt könyveteket is vegyétek le a kínálatból. Október 1-je után már nem fogunk tudni kifizetéseket indítani.
A pontjaitokért cserébe kedvezményeket és/vagy ajándékkönyveket kaptok a Rukkola.hu megújult áruházában. Erről majd külön e-mailben értesítünk benneteket.
Köszönjük az elmúlt 11 év könyvcseréit és reméljük a jövőben segíthetünk beszerezni a leendő olvasmányaitokat.
Rukkola.hu
Ha tetszett a bejegyzés, iratkozz fel, vagy oszd meg a barátaiddal!